ÚKLID OTROKOVICE

ÚKLID BYTOVÝCH DOMŮ

Již od roku 2015 se s neochvějnou vytrvalostí vypořádáváme se špínou a prachem, které pronikají do kanceláří a chodeb. Našimi věrnými nástroji jsou úsměv, smeták, mop a spokojenost z dobře odvedené práce. Avšak jen zde naše cesta neskončila. V roce 2021 jsme se odhodlali k dalšímu úklidovému dobrodružství-tentokrát v bytových domech. A jak to dopadlo? Náš úklidový tým se rozrostl o další pracovníky a postupně se zvyšuje počet domů, ve kterých je úklid naše zodpovědnost i radost.

S každým novým zákazníkem se nám naše zaměstnanecké kapacity zvyšují a řízení práce jde pěkně od ruky. Zamést a vytřít schody, vyleštit okna a dveře, vyhnat pavouky, vyprášit rohožky… a na konci každého úklidu voňavý, čistý prostor a spokojení zákazníci. Tuto službu můžeme nabídnout i Vám.

ÚKLID ŠTĚRKOVIŠTĚ

V dávném roce 2013, když se svět ještě neotáčel tak rychle, vznikl v Otrokovicích náš nejstarší program, a to úklid veřejného prostranství.  NADĚJE, otrokovická o.p.s., město Otrokovice a Technické služby Otrokovice, s.r.o. se dohodli a podepsali svitek, známý též jako „Deklarace o spolupráci“. Jejím cílem bylo zřídit pracovní příležitosti přizpůsobené na míru pro lidi s mentálním hendikepem.

V souladu s touto Deklarací zaměstnanci s velkým zápalem zahájili systematické čistící operace. Ve třech místních lokalitách, třikrát týdně, po dobu dvou hodin tito pracovníci řeší problémy s nepořádkem. Nejenže uklízejí travnaté plochy a chodníky, ale zaměřují se i na okolí dětských hřišť. Ačkoliv má tato práce velký význam, naše organizace nepřijímá přímou finanční kompenzaci za své služby, což jen dokazuje výjimečný přínos městu.