EPES RABES CATERING OTROKOVICE

 

CENOVÁ NABÍDKA OBČERSTVENÍ 2024

Tento provoz funguje od roku2014 díky nabídce města Otrokovice na využití prostor bývalé vývařovny v DPS v Kvítkovicích. Vznikl projekt SVAČINKÁRNA, tedy příprava a nabídka svačin pro širokou veřejnost. Postupně se začala díky profesionalizaci týmu rozšiřovat nabídka, kromě svačin jsme nabízeli také produkci našich originálních ručně připravovaných sušenek a od roku 2016

přípravu cateringových akcí pro organizace, školy, jednotlivce. Těžiště výroby se přesunulo více směrem ke cateringu, neboť pouze provoz přípravy a rozvozu svačin se stal i s ohledem na stoupající náklady neudržitelný. Od poloviny roku 2018 se orientujeme již pouze na nabídku cateringových služeb, nabízíme kompletní servis včetně obsluhy a dovozu občerstvení pro veřejné instituce, firmy, jednotlivce. Doplňkově stále nabízíme produkci originálních sušenek. S tím souvisí i změna názvu, kdy původní SVAČINKÁRNA se přejmenovává na EPES RABES.

V provozu je nyní zaměstnáno 7 pracovníků na pozicích pomocného kuchaře. Jejich práci řídí a organizuje zkušená a kreativní vedoucí programu.

FOTOGALERIE OBČERVSTVENÍ OD EPES RABES